Bir Podologa Danışın

Pdl. Özcan Durmaz ve Pdl. Rabia Yılmaz tvDEN'in "Uzmanına Sor" Programına Konuk OlduKocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Podoloji Programı mezunlarından Pdl. Özcan Durmaz ve Pdl. Rabia Yılmaz, 06 Aralık 2017 Çarşamba günü saat 13:00'te tvDEN yerel kanalının "Uzmanına Sor" programının bu haftaki konukları oldu.
"Diyabette cilt üzerinde gelişen küçük bir yara bile önlemi alınmadığında tedavisi zor olan ileri dereceli ülserasyon durumlarına erişebiliyor."
"Diyabet ve Diyabette Podolojik Yaklaşımlar"ın daha çok ön planda tutulduğu programda aynı zamanda tırnak mantarı üzerinde canlı yayın ile uygulamalı anlatımlara yer verildi. Podoloji'nin tanımı ve hangi hastalıklara yönelik hizmet verdiği, ülkemizde podologların sağlık sektöründeki konumu ve diğer branşlarla iş birliği gibi konulara da yine Pdl. Özcan Durmaz ve Pdl. Rabia Yılmaz'ın yorumlarıyla değinildi.

Reklam
Türkiye'de 2009 yılından beri ayak sağlığı sektöründe hizmet veren Alman Ayak Sağlığı'nın Efeler (Aydın) Şubesi'nde hizmet veren Durmaz ve Yılmaz, programın sonuna doğru diyabetli hastalara evdeki bakımlarında ve günlük hayatlarında dikkat etmeleri gerekenlerle ilgili tavsiyelerde bulundu.

İçerik Kaynakları

İncele LNK tvDEN (www.tvden.com.tr)

Dilerseniz bu içeriği video anlatımla da seyredebilirsiniz. Podoloji TV aracılığıyla

3 yorum:

  1. Özcan beyi göremiyoru z. kendisi nerede hizmet veriyor bilgilendirirmisiniz ?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Merhaba, size en yakın podologlara ve iletişim bilgilerine buradaki "Podologlar Nerede?" sayfamızdan göz atabilirsiniz. Katılımınız için teşekkür ederiz.

      Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.